30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

«
»

Через п’ять років після свого візиту, Папа звернеться до ООН через послання

Через п’ять років після свого візиту, Папа звернеться до ООН через послання
Речник Святого Престолу підтвердив, що Папа надішле послання до Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Папа Франциск промовить до ООН, надіславши своє посланням. Про це повідомив Директор Ватиканського прес-центру Матео Бруні, який, відповідаючи на запитання журналістів, підтвердив: «Святіший Отець після 22 вересня через своє послання звернеться до Генеральної Асамблеї ООН в рамках High Level Week». П’ять років тому, під час 70-ї Генеральної Асамблеї, Папа Франциск особисто виступав перед зібранням, відвідуючи США у вересні 2015 року.

Ювілейна Асамблея

Нагодою для чергового звернення стане 75-та Генеральна Асамблея ООН, що у вівторок, 22 вересня 2020 р., відкриється у штаб-квартирі організації в Нью-Йорку. Головуватиме під час сесії Посол Туреччини Волкан Бозкір. Правдоподібно, Президент США Дональд Трамп буде єдиним фізично присутнім в осідку ООН Главою Держави, що виголосить промову з нагоди відкриття загальних віртуальних дебатів.

Під час презентації асамблеї, що відбулося 15 вересня, Генеральний Секретар Антоніо Ґуттереш зазначив, що «цей рік буде фундаментальним в житті нашої організації». За його словами, слід «і надалі давати відповідь на безпосередні наслідки пандемії, посилюючи системи охорони здоров’я та підтримують розвиток і справедливий розподіл лікування та вакцин, але мусимо також приготуватися до початку рішучого відновлення, що ґрунтуватиметься на Плані розвитку 2030 та Паризькій Угоді». Антоніо Ґуттереш повторив свій заклик до глобального припинення вогню, вказуючи на те, що «сьогодні коронавірус є головною загрозою для глобальної безпеки нашого світу».

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *