30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

«
»

Представники Української асоціації міжнародної спільноти скаутів і скауток «Католицьке Скаутство Європи» провели прощу до Гошева

На Ясній Горі у Гошеві відбулася проща Української асоціації міжнародної спільноти скаутів і скауток «Католицьке скаутство Європи».

Цьогоріч двадцять п’ятеро мандрівниць і провідниць вперше почали мандрівку у п’ятницю і мандрували трьома різними групами, протоптували три різні і нові шляхи до Гошева. У часі подорожі скаутам доводилося переходили річку (декому навіть чотири рази), нести тягарі інших та вкотре досвідчувати справжню сестринську любов. Як кажуть дівчата, це була добра нагода «дбати одне про одного: чи то ранковою кавою, чи то теплим светром ввечері, чи то простою усмішкою». «Деякі думають, що служіння обтяжує, насправді, воно обдаровує», – запевняють учасниці паломництва. Усі разом вони вперше зустрічали сонце у Гошеві, мали чування та урочисту ходу з факелами.

На запрошення скауток у прощі взяв участь спікер Святослав Стефанишин, який провів воркшоп по веденню соцмереж та поведінці в них.  На зустрічі учасниці також обговорювали нові ідеї, ділилися враженнями і планували майбутні події.

Довідка:

«Міжнародна спільнота скаутів і скауток Європи – Федерація скаутів Європи» (UIGSE-FSE) є міжнародною асоціацією вірних понтифікального права з 26 серпня 2003 р. Вона має статус учасника в Раді Європи, і була визнана 12 березня 1980 р. У 2017 р. понад шістдесят дві тисячі її членів беруть участь у місії євангелізації шляхом освіти молодих людей за скаутською методикою, як встановив її засновник Лорд Бейден-Павелл, і схвалив Папа Пій ХІ.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://osbm-hoshiv.in.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *