У Київській семінарії студенти склали бакалаврський іспит з богослов’я

17 вересня 2020 року, семінаристи VІ курсу Київської Трьохсвятительської духовної семінарії успішно склали богословський екзамен.

Як повідомили на офіційному сайті семінарії, цей іспит став підсумковим екзаменом за 5 років вивчення богослов’я в духовній семінарії. Він свідчить про те наскільки добре семінарист володіє знаннями богослов’я. «Дякувати Богу, зусилля семінаристів докладені під час підготовки до екзамену не були марні. Добре володіли знаннями із тих питань, які вони готували, а також швидко та влучно відповідали на додаткові запитання від комісії», – йдеться в повідомленні.

Комісію бакалаврського екзамену очолили ректор семінарії протоієрей Петро Жук та віце-ректор о. Роман Островський. Кожен екзаменатор представляв той чи інший предмет, з якого ставили відповідні запитання. Так, серед екзаменаторів були префект з дисципліни о. Інокентій Волошин та викладачі: о. Віталій Храбатин, о. Василь Чудійович, п. Олеся Сулима, о. Андрій Боднарук, о. Володимир Мальчин та о. Ігор Гріщенко.

Семінаристи висловили екзаменаторам подяку за присутність, увагу, а найбільше за внесок, який вони здійснювали у них протягом навчального процесу та віру. «Дякуємо Богу за покликання, дякуємо Богу за те, що супроводжував нас під час нелегкого процесу навчання та підготовки до екзамену, та обдарував нас знаннями, щоб потім могти ділитися ними з людьми, які Його потребують».

Прес-служба Київської Архиєпархії

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *