30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

«
»

В Одесі відбулася міжнародна військова зустріч в рамках операції ORBITAL.

В Одесі відбулась зустріч Командувача ВМС України контр-адмірала Олексія Неїжпапи з командувачем операції “ORBITAL” полковником Джонатаном Кітсоном. Сторони зустрілися відповідно до плану заходів міжнародного співробітництва Міністерства оборони та Збройних Сил України з метою обговорити шляхи подальшої співпраці у найближчій перспективі.
Основне завдання військово-тренувальної місії під назвою операція “ORBITAL” – всебічна підготовка особового складу ЗС України. Чималою є робота у цьому напрямку і щодо військовослужбовців ВМС, котра спочатку була зосереджена виключно на підготовці берегового компоненту ВМС, набуття спроможностей Центром підготовки сержантського складу, інструкторів та професорсько-викладацького складу військових вишів, які готують морських піхотинців. Останнім часом програма підготовки була розширена як кількісно, так і якісно.
Командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України контр-адмірал Олексій Неїжпапа поділився: "Сьогодні ми обговорити наші подальші кроки щодо набуття спроможностей Військово-Морських Сил ЗС України відповідно до стандартів НАТО. Підтримка наших партнерів в цьому напрямі є дуже важливою. Безпосередньо операція “ORBITAL” — це один із ключових інструментів реалізації поставлених перед нами завдань."
Під час зустрічі було обговорено певну кількість напрямів співробітництва, та акцентовано увагу на наступному.
"В цьому році ми вже плануємо підготовку нашої водолазної школи, підготовку вахтенних офіцерів, підготовку корабельних розрахунків, також обговорили тренування з кораблями ВМС Великобританії, тут, які будуть знаходитися з візитом в Одесі, і знаходяться в нашій операційній зоні в Чорному морі."— додав командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України.
Командувач операції “ORBITAL” полковник Джонатан Кітсон переконаний, що співпраця з ВМС України буде результативною: "Я дуже радий бути тут, в Україні, і вітати командувача ВМС. Великобританія продовжує надавати всебічну підтримку ЗС України, певний час ми здійснюємо і підготовку особового складу ВМС, яка була організована саме за нашої ініціативи."

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *