Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

«
»

Представник Святого Престолу в ООН про ситуацію в Білорусі

Представник Святого Престолу в ООН про ситуацію в Білорусі
Виступаючи під час спеціальних дебатів в ООН, присвячених ситуації в Білорусі, Постійний Спостерігач Святого Престолу закликав до мирного врегулювання напруження та до пошани до громадських і загальнолюдських прав.

Світлана Духович – Ватикан

У п’ятницю, 18 вересня 2020 р., Постійний Спостерігач Святого Престолу при структурахООН в Женеві архиєпископ Іван Юрковіч виступив під час спеціальних дебатів «Про ситуацію людських прав у Білорусі», що відбулися в рамках в рамках 45-ї сесії Ради ООН з прав людини, яка триває від 14 вересня до 6 жовтня.

«Святий Престол з великою увагою стежить за соціально-політичною ситуацією після виборів у Білорусі та поновлює заклик до мирного та справедливого врегулювання напруження шляхом щирого діалогу, відмови від насильства та пошани до справедливості та основних людських та громадянських прав», – наголосив доповідач.

Він зуважив, що Глава Католицької Церкви через свій нещодавній заклик і через візит Секретаря з питань стосунків з державами Святого Престолу до Мінська продемонстрував особливу турботу про всю країну і, особливо, про місцеву Католицьку Церкву. Дипломат висловив сподівання, що різні зустрічі та обговорення, як з цивільною, так і з церковною владою, зможуть сприяти глибшому усвідомленню місії Церкви та її вагомої ролі у сприянні соціальному примиренню та національній згуртованості.

«У пошуках мирного вирішення поточної кризи, Святий Престол вважає необхідним, абидемонстранти подавали свої прохання мирним шляхом, – підкреслив архиєпископ Юрковіч. – Також необхідно, щоб урядові органи проявляли стриманість і прислухалися до голосів своїхгромадян та залишались відкритими на їхні справедливі прагнення, забезпечуючи повнупошану до їхніх громадянських і людських прав».

На завершення ватиканський дипломат зазначив, що Святий Престол, бажаючи мирного ішвидкого вирішення поточної напруги, залишається відкритим для будь-якої подальшоїдискусії, яка зможе забезпечити мир.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *