Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

«
»

Патті Сміт та Юрій Андрухович говоритимуть телефоном. А ми можемо послухати

Сьогодні, 20 вересня о 20:00 розпочнеться on-line трансляція телефонної розмови патріарха сучасної української літератури Юрія Андруховича з культовою американською співачкою, композиторкою та поетесою Патті Сміт.

 

“Патті Сміт. Бабуся панк-року, як чомусь стверджує Вікіпедія. Я люблю її трохи менше за всіх інших жінок у рок-музиці: вона мені майже однолітка плюс надто вже худа. Це я жартую. Насправді ж поважаю як поета і взагалі як постать. Мій приятель Марко одного ранку перетнувся з нею десь у Челсі, неподалік від Ґрінвіч Вілидж. Вона виглядала так, наче спросоння вибігла купити сигарет, молока й газету”, – писав ще в 2012 році у одній зі своїх колонок Андрухович.

«Все, що я хотіла — це писати книги і бути художником. Я взяла на себе місію сформулювати культурний голос через рок-н-рол, який включав і секс, і мистецтво, і поезію, і революцію», – говорить Патті Сміт сама про себе. На початку кар’єри її назвали punk poet queen, оскільки текст в її піснях завжди був важливіший за саму музику.

Патті Сміт є почесною гостею цьогорічного BookForum. В усьому світі її називають «хрещеною матір’ю» панк-рок руху, вона введена до «Зали слави Рок-н-роллу», та власне є культовою особистістю нашого часу. У своїх мемуарах «Просто діти» Патті розповідає про Нью-Йорк 60-х та усіх тих, хто ставав знаковими героями його сцен та вулиць.

У останній вечір BookForum Патті Сміт та Юрій Андрухович проведуть надзвичайно цікаву телефону розмову, між океанами та поколіннями, підслухати та послухати яку зможе кожен. Дивіться трансляцію на сайті bookforum.ua.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *