Книжка про історію рідного краю допомагає у будівництві християнського дитячого садочка

20 вересня, на парафії Святих Кирила і Методія у Крихівцях, на околиці Івано-Франківська, під відкритим небом відбулася презентація книги «Крихівці – Крехівці – коріння, що воскрешає, оживляє, творить».

Автори видання – Любов Соловка та Олег Жерноклеєв.

«Наші автори – це люди з жертовними серцями та великою любов’ю до України, до рідного народу, до рідної парафії і доказом цього є чергова книга про історію Крихівців», – каже о. Йосафат Бойко, ВС – настоятель парафії. За його словами, ця книга – історія теренів нинішнього Івано-Франківська, а не лише історія села Крихівці.

Видання, за стараннями та фінансовою підтримкою сільської ради с. Крихівці, отримало життя в івано-франківському видавництві «Фоліант» і має майже вісімсот сторінок тексту з різними цікавими фотографіями. Книга адресована краєзнавцям, науковцям та тим, хто цікавиться історичним минулим і сьогоденням Крихівців, Івано-Франківська та інших населених пунктів України.

Усі, хто взяли участь у презентації та придбати цю книжку для своєї бібліотеки зробили вклад у будівництво християнського дитячого садочка «Ковчег».

Парафіяльна родина Святих Кирила і Методія в Івано-Франківську (Крихівцях) розпочала будівництво такого дошкільного закладу у 2017 році. Це благодійний проєкт, який здійснюється за пожертви доброчинців.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua

 

 

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *