На Маріупольському напрямку військові фіксують порушення перемир`я.

Раніше тут зустрічали оксамитовий сезон, а нині морські піхотинці, що боронять свої позиції на Маріупольському напрямку, зустрічають ворожі обстріли та безпілотники.
Цим взводним опорним пунктом неподалік Водяного керує військовослужбовець на позивний «Барс». Морпіх розповів, що російсько-терористичні війська продовжують порушувати угоду про перемир’я. Найактивнішим ворог був проти ночі 18 вересня: "Противником було використано більше 20 штук боєприпасів ВОГ-25 для підствольника ГП-25. Вогонь вони вели хаотично, але в район наших позицій. 18 вересня ввечері вони використовували міни ПОМ-2, які детонували на протязі всієї ночі."
Фіксують і роботу бойовиків щодо створення позицій. Роблять вони це відкрито, у повний зріст.
Позивний «БАРС»: "Ми зафіксували декілька місць,в яких вони досі проводять інженерні роботи в бік наших сусідніх позицій, не зупиняються і використовують і окопні міни для підриву землі."
Небезпека полягає і в тому, що всі міни детонують у безпосередній близькості до наших позицій, та й розліт осколків до 7 метрів.
Натомість українці нових інженерних позицій не створюють.
Тактична розвідка ворогом також не припиняється. Поява ворожих безпілотників дуже часто відбувається напередодні обстрілів, останній такий випадок мав місце 17 вересня.
Позивний «БАРС»: "Вони підняли квадрокоптери над своїми позиціями, покрутилися, оглянули, подивилися по всім сторонам і після цього почався обстріл."

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *