30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

«
»

На Одещині з воїнами тероборони проводять навчальний збір в рамках СКШН «Об’єднанні зусилля-2020».

На сьогоднішній день існує практично щоденна загроза повномасштабного вторгнення підрозділів Російської Федерації на територію нашої держави. Щоб швидко організувати захист своїх територій, військові повинні до автоматизму відшліфувати свій основний напрямок роботи ще до того моменту, як надійдуть мобілізаційні ресурси, тож такі сумісні навчання є надважливими.
В перший день зборів призвані на навчання пройшли перевірку військовою службою правопорядку та попередній медичний огляд, під час якого були протестовані на COVID-19 методом імуноферментної діагностики (ІФА). Далі – отримання речового майна, розміщення, харчування, проведення занять з індивідуальної підготовки та підготовки штабів.
Командир бригади ТрО полковник Олег Березовський привітав військовозобов’язаних з початком навчань та наголосив на дотриманні військової дисципліни та заходів безпеки.
Розпочалися навчання з урочистої церемонії складання Військової присяги бійцями бригади територіальної оборони, які залучені до навчального збору у рамках командно-штабних навчань «Об’єднанні зусилля-2020», втім з різних обставин не проходили строкову військову службу або проходили її до 1991 року.
Попереду отримання індивідуальних навичок з тактико-спеціальної, вогневої та інженерної підготовки, а також проходження етапу бойового злагодження.
Під час навчань особовий склад відпрацьовує питання охорони важливих державних об’єктів, забезпечення правового режиму воєнного стану, посилення державного кордону, патрулювання та забезпечення режиму воєнного стану.
Слід зауважити, що на час зборів за усіма військовозобов’язаними зберігаються робочі місця та заробітна плата. Також вони отримають виплати від оборонного відомства за проходження зборів.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *