У Заліщицькому районі виявили 40 стихійних сміттєзвалищ.

Працівники Держекоінспекції виявили 20 стихійних сміттєзвалищ у Залішицькому районі на Тернопільщині буквально днями, а ще понад 20 – на початку вересня. Загальна площа стихійних смітників на території семи сільрад склала 3,38 га, повідомила пресслужба Держекоінспекції у Тернопільській області.

Фото www.facebook.com/ternopildei

Виявлення несанкціонованих сміттєзвалищ на території району відбувається за зверненням Заліщицької райдержадміністрації. 15-16 вересня екоінспектори обстежувади території Колодрібської, Зозулинської, Синьківської, Кулаківської, Новосілківської та Винятинської сільрад. За результатами перевірки усім головам сільрад видали приписи щодо ліквідації стихійних та несанкціонованих місць скидання відходів до 18 жовтня 2020 року.

Фото www.facebook.com/ternopildei

Попереднє обстеження у Заліщицькому районі відбулося 7 вересня. Тоді екоінспектори виявили понад 20 стихійних звалищ, загальною площею близько 2,3 га. Приписи щодо їх ліквідації отримали голови Мишківської, Торськівської, Касперівської, Блищанської, Зеленогайської, Дзвиняцької та Бедриківської сільрад. Екоінспектори мають намір продовжити цю роботу.

Фото www.facebook.com/ternopildei

До слова, у жовтні 2019 року держекоінспектори виявили два несанкціоновані звалища з побутовими відходами – в урочищі «Бізятин», що за межами с. Павлів Бережанського району та поблизу с. Довжанка Тернопільського району, інформацію передали поліції.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *