Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

«
»

Навального виписали з лікарні, а від Росії вимагають відповідей щодо отруєння

Берлінська лікарня Шаріте оголосила про припинення стаціонарного лікування російського опозиційного діяча Олексія Навального.

Лікарня нагадує, що Навальний провів там 32 дні і з них 24 – у відділі інтенсивної терапії після того, як його непритомного евакуювали з Росії 22 серпня.

«З огляду на покращення пацієнта і його стан зараз лікарі вважають, що його повне одужання можливе. Але тепер ще рано визначати можливі довготермінові наслідки цього важкого отруєння», – йдеться в офіційній заяві Шаріте.

Німецький уряд заявив, що вимагає від Росії відповідей після того, як лабораторії в Німеччині, а також у Франції та Швеції підтвердили отруєння Навального нервово-паралітичною речовиною з групи хімічної зброї «Новічок».

Попри заперечення Москви, де кажуть, що не бачать в інциденті з Навальним ознак злочину, західні країни наполягають на тому, що йдеться про спробу вбивства і можливе порушення міжнародних угод щодо хімічної зброї.

Французький президент Еммануель Макрон скористався відеозверненням до генеральної асамблеї ООН 22 вересня, щоб наголосити на відповідальності Росії. «Ми не потерпимо застосування хімічної зброї у Європі, в Росії чи Сирії», – сказав він.

За словами Макрона «прояснення має бути негайним і бездоганним, бо ми будемо діяти у відповідь на порушення заборон», але президент Франції не уточнив, які саме можливі дії.

Президент США Дональд Трамп у своєму зверненні до генеральної асамблеї ООН не згадав Росію жодного разу.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *