Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

«
»

Папа аргентинській молоді: люди з ідеалами змінюють світ

Папа аргентинській молоді: люди з ідеалами змінюють світ
Святіший Отець підтримав прагнення молодих земляків стати світлом у дорозі та супутниками в мандрівці своїх ровесників, що шукають життєву мету.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

«Будьте живими людьми, особами з ідеалами, людьми, які змінюють світ. Не стійте на місці, не будьте як статуї», – закликав Папа Франциск учасників вже 41-го з черги молодіжного паломництва північно-східних регіонів Аргентини. Йдеться про традицію, започатковані 1979 року, що, зазвичай, збирає коло 300 тисяч юнаків і дівчат, що паломничають до санктуарію Пресвятої Богородиці в Ітаті. Цього року через пандемію не було можливим провести прощу в звичний спосіб, однак Коррієнтський архиєпископ Андрес Становнік відслужив урочисту Святу Месу в базиліці, яка транслювалася на різних платформах. Через відеопослання до учасників паломництва звернувся Святіший Отець.

«Це паломництво, – зауважив Папа, – проводиться у безпрецедентний спосіб, але навіть якщо віртуально, ви чините те саме: віддаєте своє серце та прямуєте на зустріч з Богородицею». Він запевнив, що духовно єднається з цією віртуальною мандрівкою, яка завжди є прямуванням вперед. «Важливо, щоб ви ніколи не забували про те, що життя – це мандрівка», –мовив він, пояснюючи, що незважаючи на помилки, які кожному можуть трапитися, завжди потрібно старатися підводитися та повертатися на дорогу, бо зупинившись, ризикуємо стати «статуєю, як дружина Лота».

Наприкінці богослужіння був зачитаний маніфест молоді регіону, в якому, серед іншого, зазначається: «Через пандемію всі ми почулися наляканими та загубленими, слабкими й дезорієнтованими. Буря викрила нашу вразливість і вивела на яв фальшиві та поверховні гарантії, на яких ми, зазвичай, будуємо свої проекти та пріоритети. Здавалося, що все стало пітьмою, але під час ночі віруюче серце очікує на світанкове сяйво». Юнаки і дівчата заявили, що з допомогою Божої Матері, Яка завжди вислуховує та підтримує, прагнуть стати такими, якими їх хоче бачити Господь Бог, адже «лише так можемо бути щасливими, сяяти та просвічувати інших», розділивши радощі й надії, тривоги та смутки зі своїми численними ровесниками, що блукають без мети.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *