«Вітаємо та дякуємо за Ваше самовіддане служіння», – Митрополит Володимир привітав лікарів Лікувально-діагностичного центру св. Луки із черговою річницею

«Дорогі у Христі працівники та лікарі нашого Лікувально-діагностичного центру св. Луки! Шість років тому, коли з Господньої волі ми розпочали наше спільне діло, годі було й уявити, що масштаби нашої роботи сягатимуть таких висот», – наголосив владика Володимир Війтишин, Архиєпископ і Митрополит Івано-Франківський, повідомили у Департаменті інформації Івано-Франківської Архиєпархії.

Протягом цих років лікарі, не покладаючи рук трудилися на благо вірних, особливо тих, хто знаходиться в нужді.

Як відзначив владика Володимир, будь-який лікувальний заклад – це відповідь надії на виклик болю і водночас місце, в якому співіснують людська велич та людська неміч. «Бачити у кожному пацієнту, який до Вас звертається, перш за все саме людину – це великий дар, яким Вас нагородив Господь і за це ми сьогодні спільно хочемо Йому дякувати», – сказав Архиєрей.

Вітаючи лікарів Лікувально-діагностичного центру св. Луки, єпископ подякував їм та просив Господнього заступництва для кожного із них, які стоять на передовій, захищаючи та оберігаючи всіх від невидимого але такого смертельного вірусу.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *