Благодійний фонд Карітас-Хмельницький отримав статус єпархіального

18 вересня 2020 року відбулася особлива подія у становленні та розвитку благодійного фонду «Карітас-Хмельницький УГКЦ».

З благословення єпископа Кам’янець-Подільської єпархії Івана Кулика, рішенням Засновників та Членів правління організації, БФ «Карітас-Хмельницький УГКЦ» отримав статус єпархіального.

БФ «Карітас-Хмельницький УГКЦ» відвідали президент міжнародного благодійного фонду «Карітас України», член правління Карітасу Європа Андрій Васькович та генеральний секретар «Карітас Україна», експерт проєктів і програм по охороні здоров’я, керівник лобістської групи Карітасу України Дзвенислава Чайківська.

Після підписання усіх нормативно-правових документів Андрій Васькович та Дзвенислава Чайківська у супроводі синкела Кам’янець-Подільської єпархії о. Івана Данкевича відвідали Хмельницьку міську раду, де відбулася робоча зустріч з Хмельницьким міським головою Олександром Симчишиним.

За круглим столом обговорили питання співпраці влади міста і БФ «Карітас-Хмельницький УГКЦ» у розвитку соціальної сфери громади та дійшли висновку, що нинішній позитивний стан співпраці органів міського самоврядування та благодійного фонду обумовлений, в першу чергу, таким чинником, як взаємне бажання сторін співпрацювати на користь жителів міста, утвердження Хмельницького як європейського високорозвиненого полісу.

Ввечері відбулася зустріч Президента Карітас України з колективом благодійного фонду «Карітас-Хмельницький УГКЦ». Пан Андрій Васькович мав добру нагоду цього дня поспілкуватись з працівниками та подякувати їм за роботу.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://ugcc.km.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *