Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

«
»

На вулиці Бандери у Львові починають реконструкцію.

У Львові у понеділок, 28 вересня, розпочнеться реконструкція першої частини вулиці Степана Бандери. Комплекс робіт на ділянці від вул. Генерала Чупринки до вул. Генерала Чупринки до вул. Антоновича здійснюватиме компанія «Онур», – повідомив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Андрій Білий.

 

Фото пресслужби Львівської міськради

На час ремонту відбудуться зміни в русі громадського транспорту. Трамвай №1, який курсує від Залізничного вокзалу, поїде по вул. Городоцькій, кінцева зупинка з вул. Пасічної буде перенесена на Погулянку. Трамвай №7 тимчасово припинить курсування, оскільки повністю дублюватиметься з іншими трамвайними маршрутами. Автобуси №№ 15 і 41 будуть курсувати по вул. Чупринки, а не по вул. Ст. Бандери.

Андрій Білий запевнив, що проєкт реконструкції вулиці Степана Бандери, який почнуть реалізувати з понеділка, максимально відповідає ескізному проєкту, затвердженому рішенням виконкому Львівської міськради у грудні 2018 року.

«Для чого робилося затвердження рішенням виконкому? Щоб у проектанта не було великого діапазону коливань його проектних рішень», – зазначив він у коментарі «Z», і уточнив, що все таки окремі коригування відбудуться для оптимального укладання усіх видів мереж та комунікацій під дорожнім полотном.

 

Фото пресслужби Львівської міськради

Загалом проєкт реконструкції вулиці Степана Бандери передбачає перепланування “для більш раціонального використання і задоволення потреб усіх учасників дорожнього руху”.

«Вулиця Степана Бандери зараз має ширину 10 м, які абсолютно нераціонально використовуються. Сьогодні тут неможливо розмістити ні велодоріжки, ні слоти для паркування, ні зручну інфраструктуру для громадського транспорту», – сказав Андрій Білий.

 

Фото пресслужби Львівської міськради

За його словами, після реконструкції тут лишиться дві смуги для руху автомобілів і громадського транспорту, як є і зараз, щоправда проїжджа частина буде звужена. По краях проїжджої частини будуть розташовані велосмуги, також будуть організовані широкі хідники з великими зупинками громадського транспорту. У просторах між деревами, які обіцяють максимально зберегти, буде влаштовано кілька десятків слотів для паркування.

Щодо замощення – воно буде комбінованим: з асфальту, історичної бруківки та римського каменю.

«Щоб зменшити рівень шуму, який на окремих ділянках сягає 70 децибел, але залишити родзинку, історичну цінність цієї вулиці, для замощення буде застосована комбінація: простір між двома трамвайними коліями, де не їдуть автомобілі, і на слотах для паркування буде замощений бруківкою, яка тут не спричинятиме шум. Із зовнішньої сторони колій, там де їдуть автомобілі, буде застосований римський камінь, який зменшує генерацію шуму транспортом і візуально добре поєднується з бруківкою. Велодоріжки будуть асфальтованими. Крім історичної бруківки на вулиці повторно використають гранітні бордюри для хідників», – прокоментував Андрій Білий «Z».

Фото «Збруч»

Андрій Білоус зазначив, що уявити, яким буде замощення вулиці після реконструкції, можна оглянувши «демо-шматок» хідника та слоту для паркування навпроти входу до головного корпусу «Львівської Політехніки».

Він акцентував на тому, що побоювання, що двох смуг на вул. Степана Бандери не вистачатиме для транспорту є не обґрунтованими.

«Під’їжджаючи по вул. Степана Бандери ближче до центру, вклинюється транспорт з вул. Генерала Чупринки, Коперніка. Якщо влаштувати на вул. Степана Бандери більше смуг для транспорту, то ми будемо величезним затором усі стояти на вул. Коперника біля Головної пошти. Реконструкція проводиться, щоб максимально забезпечити потреби усіх учасників руху» – зазначив Андрій Білий.

Відповідно до проектно-кошторисної документації, реконструкція вулиці має тривати 9 місяців. За інформацією директорки ЛКП «Львівавтодор» Оксани Єстеферової, вулицю розподілили на три частини. Першу частину реконструюють до кінця 2020 року, а ділянки від вул. Антоновича до вул. Героїв УПА та від вул. Героїв УПА до вул. Городоцької – планують у наступному році.

Роботи, які виконуватиме компанія «Онур» обійдуться бюджету Львова у 209,5 мільйонів гривень.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *