30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

«
»

Папа виступить з посланням на тему «Глобального освітньо-виховного пакту»

Папа виступить з посланням на тему «Глобального освітньо-виховного пакту»
На 15 жовтня запланована віртуальна зустріч, організована Конгрегацією Католицької освіти, яку відкриє відеопослання Святішого Отця.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Рік тому, а саме 12 вересня 2019 р., Папа Франциск поширив послання, скликаючи міжнародну зустріч на тему «Відновлення освітньо-виховного пакту», що мала відбутися 14 травня 2020 року з метою обговорення того, як ми будуємо майбутнє нашої планети та усвідомленню необхідності залучати різні таланти, «бо кожна зміна потребує освітньо-виховного процесу, аби сприяти новій всесвітній солідарності й гостиннішому суспільству».

Святіший Отець вказував на необхідність об’єднати в освітньо-виховний альянс зрілих осіб, здатних відповісти на виклики світу, що переживає не тільки культурну переміну, але й антропологічну, відкидаючи парадигми, передані минулими поколіннями.

Через спалах пандемії нової коронавірусної інфекції проведення цієї зустрічі у травні виявилося неможливим, і її було перенесено та жовтень. Однак, ситуація, що склалася в світі, змусила скасувати цю зустріч. Водночас, пандемія вчинила заклик Святішого Отця ще нагальнішим: потрібно об’єднати зусилля задля спільного дому, аби освіта й виховання були творцями братерства, миру й справедливості.

Про це йдеться у повідомленні Конгрегації Католицької освіти, яка організовує 15 жовтня 2020 віртуальну зустріч, відкриту для всіх охочих, яка транслюватиметься на Youtube-каналі Vatican Media та відкриється зверненням Папи Франциска. Захід, що розпочнеться о 14:30 римського часу, включатиме свідчення та обмін досвідом і матиме міжнародний вимір.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *