Семінар «Хюґґе по-українськи 2.0»

23 вересня 2020 року відбувся щомісячний Семінар «Хюґґе по-українськи 2.0». Разом із психологинею проєкту «Долаючи розломи в громадах» – Ларисою Силантьєвою – ми спробували пізнати справжню філософію датського щастя та говорили про основні складові «хюґґе»: комфорт та затишок, гармонія з собою й оточуючими, благополуччя та дотримання звичаїв.

           

Познайомилися із новою скандинавською філософією – Friluftsliv (у перекладі з норвезької fri – вільний, luft – повітря, liv – життя). Цей стиль життя прийшов з Норвегії, який в першу чергу, передбачає отримання нового досвіду, глибоких, яскравих відчуттів від взаємодії з природою, а також відновлення природних ритмів організмів, тобто, Friluftsliv – це про усвідомлене перебування на природі.

Також, Лариса Силантьєва розповіла про «Формулу щастя», а саме як наші гормони впливають на загальний стан організму та змушують відчувати себе щасливими або нещасними.

Учасники семінару занотували для себе 10 основних порад, які допоможуть кожному відчути хюґґе:
Створіть затишок в оселі.
Запросіть гостей.
З’їжте щось смачне
Активно відпочиньте.
Одягніться зручно.
Цінуйте прості радості.
Приділяйте час своєму хобі.
Знайте міру.
Проведіть гаджетний детокс.
Зберіть хюгге-набір
Ми щиро дякуємо всім учасникам Семінар «Хюґґе по-українськи 2.0». Тож, нехай, у кожного з Вас все буде хюґґе

Організатори заходу облаштували гарну фотозону в стилі «hugge», тому ділимося з Вами теплими осінніми фотографіями з вчорашнього заходу

    

    

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *