Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

«
»

«Об’єднані зусилля -2020». Батальйонне тактичне навчання з бойовою стрільбою.

На узбережжі Азовського моря у межах стратегічного командно-штабного навчання «Об’єднані зусилля» відбулося батальйонне тактичне навчання з бойовою стрільбою.
Посилені танками, артилерією та засобами протиповітряної оборони підрозділи Десантно-штурмових військ ЗС України відпрацювали практичні дії з ведення тактичною групою оборонного бою на морському узбережжі.
За сценарієм навчання необхідно було здійснити відбиття висадки морського десанту противника на переході його морем, та під час спроби висадки на берег. Зокрема, було прийнято рішення на бойове застосування літаків Повітряних сил. Також, паралельно по цілях противника працювало озброєння танків та бронетехніки Національної гвардії України.
За перебігом навчання на узбережжі Азовського моря спостерігали головнокомандувач ЗС України генерал-полковник Руслан Хомчак та командувач Десантно-штурмових військ ЗС України генерал-лейтенант Євген Мойсюк.
Підсумовуючи навчання командувач Десантно-штурмових військ ЗС України генерал-лейтенант Євген Мойсюк зазначив: "Основна мета проведення навчань полягала в тому, щоб навчити війська вести оборону морського узбережжя, ешелоновану, в тому числі з проведенням контратаки з метою знищення плацдарму, який противник зайняв. Навчання пройшли успішно, війська показали добру навченість, високий відсоток вражених цілей, у тому числі, високоточною зброєю сучасною."
Підрозділи реактивної та самохідної артилерії Десантно-штурмових військ ЗС України з вогневих позицій нанесли ураження по вогневим та десантним засобам противника. Завдяки рішучим та ефективним діям наших військ, ворог поніс втрати в техніці та живій силі.
Ключовим моментом навчання стало проведення контратаки та відновлення положення на морському узбережжі.
До активної фази практичних дій долучилися десантно-штурмові підрозділи, які вели вогонь з ходу з озброєння бойових машин. Бойові стрільби виконували також мінометні розрахунки та розрахунки протитанкових ракетних комплексів «Стугна-М».
Вогневими засобами усіх підрозділів, які були задіяні у навчання, було знищено ворожий умовний морський десант. Крім того, в ході навчання було продемонстровано елементи проведення медичної евакуації поранених з позицій та евакуації пошкодженої техніки.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *