Рейдовий тральщик «Генічеськ» забезпечує чисті фарватери.

У складі корабельної тактичної групи ВМС ЗС України він йшов першим, адже рейдовий тральщик «Генічеськ» забезпечує виконання поставлених завдань у морі іншими суднами під час стратегічних командно-штабних навчань «Об’єднані зусилля 2020».
Це вкрай важливе завдання «Генічеськ» виконував після тривалого навігаційного ремонту, тож наразі екіпаж проходить злагодження безпосередньо у морі.
Микола Корнієнко, командир рейдового тральщика"Генічеськ", розповів, що екіпаж в морі спочатку відпрацював низку практичних тренувань, після яких провів пошук мін контактним тралом одиночним кораблем.
Рейдовий тральщик – корабель, що має забезпечити протимінну оборону на рейдах і в пунктах базування, він виявляє, тралить та знищує міни. Ці так би мовити «ювелірні завдання» можна виконати кількома способами. У даному випадку екіпаж використав контактний трал. Результатами виконаного завдання командир задоволений:"Особовий склад впорався з поставленим завданням, трал поставлений на задану глибину, протрал вибраний без зауважень." – підсумував Микола Корнієнко.
Це дозволило відпрацювати завдання корабельної тактичної групи ВМС, яка задіяна у СКШН «Об’єднані зусилля 2020», у безпечному режимі.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *