Освітян Тернопільщини провели Х ювілейне паломництво до Зарваниці в онлайн-форматі

26 вересня, в Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулося Х ювілейне професійне паломництво працівників освітньої сфери Тернопільщини, яке щорічно відбувається напередодні Дня працівника освіти.

Через карантинні заходи, проща тривала в оновленому онлайн-форматі: всі охочі мали нагоду єднатися у молитовну спільноту за допомогою трансляції наживо. Цьогорічне паломництво «Учіть молодь жити!» було приурочене сто п’ятдесят п’ятій річниці з Дня народження митрополита Андрея Шептицького.

У малій базиліці Зарваницької Матері Божої відбулася Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський Теодор Мартинюк у співслужінні з адміністратором малої базиліки о м. Дмитром Квичем, новопризначеним головою Комісії у справах освіти та виховання Тернопільсько-Зборівської архиєпархії о. Іваном Зозулею та іншими священниками-духівниками, які здійснюють служіння в закладах освіти.

У пастирському слові владика Теодор сказав: « Прибувши сьогодні до святого місця, ми прагнемо заглибитися у Божу мудрість, яка є основою правдивої, повної любові й має ім’я – Ісус Христос. Допомогою в цьому нам слугує приклад великого, праведного митрополита Андрея Шептицького. У його молитві про Божу мудрість бачимо, що вона має стояти на першому місці в нашому житті, поведінці, вчинках і мисленні. Збагнувши цю таємницю, ми зможемо зрозуміти любов до Бога, Божу любов до нас, любов до рідних та ближніх. Адже любов є незамінним ключем у праці вчителя».

Після Літургії єпископ щирими словами привітав високоповажних гостей та всіх освітян, які прибули до відпустового центру, а також тих , які брали участь у прощі онлайн.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://zarvanytsya.org

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *