Триває бойовий вишкіл підрозділів ООС

У районах відведення важкого озброєння Командуванням об’єднаних сил проведено комплекс практичних заходів, спрямованих на нарощування оперативних спроможностей та підвищення рівня злагодженості органів військового управління й підпорядкованих військових частин.
Тренування задіяних до навчань органів військового управління, загальновійськових та артилерійських резервів проходило з практичним їх виходом у райони розгортання в умовах різкої зміни оперативної та тактичної обстановки.
. Окрема увага приділялася питанням обміну інформацією між пунктами управління та прийняттю рішень, організації взаємодії щодо спільного виконання завдань військовими частинами та резервами об’єднаних сил. Паралельно було залучено підрозділи протиповітряної оборони, які здійснювали прикриття пунктів управління угруповань та військових частин об’єднаних сил.
Проведення практичних заходів дозволило значно підвищити рівень бойового вишкілу та злагодженості дій підрозділів об’єднаних сил в ході виконання визначених завдань.
Відео: Військове телебачення України
Журналіст: Єгор Далієвський

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *