В українських Карпатах випав перший сніг.

На Чорногірському хребті у Карпатах у неділю, 27 вересня, випав перший сніг, повідомив відділ гідрологічних прогнозів Укргідрометцентру на своїй facebook-сторінці.

Фото www.facebook.com/lavyny.official

«У Карпатах 26-27 вересня, внаслідок проходження активного циклону, температура повітря у горах знизилась до +4°С, а на високогір’ї – до +1°С, місцями до 0°С.

Зафіксовано випадіння сильних дощів, на Чорногірському хребті випав перший сніг (у вигляді мокрого снігу)», – йдеться у повідомленні.

Фото www.facebook.com/lavyny.official

Учора удень на горі Піп Іван темература повітря складала 0°С, дув поривчатий південно-західний вітер зі швидкістю 10-12м/с, йшов дощ із мокрим снігом, видимість не перевищувала 100 м.

 

Фото www.facebook.com/lavyny.official

Сьогодні уранці на горі Піп Іван негода вщухла, зараз ясно, швидкість вітру знизилася до 5-6м/с, а температура повітря підвищилася до +2°С, повідомив Чорногірський гірський пошуково-рятувальний пост своїй facebook-сторінці.

Також рятувальники нагадали, що обладнали при рятувальному пості обладнали двокімнатне приміщення, у якому мандрівники можуть перечекати ускладнені метеорологічні умови.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *