Вихованці Військово-морського ліцею розпочали практичні заняття в морі

Вправами з веслування та відпрацюванням теоретичних знань на практиці займались цього тижня першокурсники Військово-морського ліцею. Перший вихід у море на навчальних ялах, які ліцею надає для шлюпочної практики Національний університет " Одеська морська академія", залишив бурхливі враження.
Те, що їм море по коліно, нині упевнилися дівчата-ліцеїстки набору 2020 року. За кілька тижнів навчання у ВМЛ, кажуть, зрозуміли – з вибором навчального закладу не помилились, навантаження помірні, і їм тут цікаво.
До виходу у море на практику готувалися дуже ретельно – вивчали конструкцію шлюпки, техніку руху у плавзасобі, команди та правила безпеки на воді.
Цим шестивесельним ялом, виготовленим з дерева і пластику, вагою у понад 600 кг, не так вже й просто вправлятися. Щоб пройти визначений маршрут, треба вважати на безліч нюансів. Це не завжди вдається з першого разу, втім ліцеїсти готові стійко переносити і фізичне навантаження, і рух проти вітру, і палюче сонце.
Окрім веслування до практики морської підготовки входять заняття з вітрильного спорту на спортивних яхтах, зі старшим курсом на другому році навчання зазвичай здійснюються виходи у море на вітрильній яхті. Годин не так багато, як хотілося б – кажуть наставники, втім така практика допоможе молоді краще осягнути майбутню професію.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *