Спільнота «Подружні зустрічі» запрошує подружжя на реколекції до Зарваниці

27 вересня у Марійському духовному центрі «Зарваниця» завершилися триденні реколекції для подружніх пар, які традиційно організовує спільнота «Подружні зустрічі».

Участь у духовній віднові взяло дев’ять подружжів з різним досвідом спільного життя. Більшість з них на таких реколекціях побували вперше. Як зазначають організатори, «подружній стаж» не відіграє важливої ролі, адже кожне подружжя на цих зустрічах черпає для себе щось нове й натхненне.

Духовно опікувалися, супроводжували  учасників спільноти у цей особливий час голова Комісії у справах родини Тернопільсько-Зборівської архиєпархії о. Мирон Сачик і сотрудник Марійського духовного центру о. Микола Медюх.  Окрім наук та живого діалогу подружжя брали участь у Святій Літургії, приступали до святих Таїн, творили молитовну спільноту та ділилися досвідом спільного життя.  Також у неділю відбулась святкова Божественна Літургія, в часі якої подружні пари отримали благословення.

«Ці неповні три дні у благословенному, святому місці були воістину натхненними, щирими і відкритими» – діляться враженнями організатори і запрошують бажаючих реєструватися на наступні реколекції спільноти «Подружні зустрічі», які відбудуться у Зарваниці 16-18 жовтня 2020 року.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://zarvanytsya.org

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *