Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

«
»

США розширюють можливості доставки до Європи зрідженого газу, щоб зменшити енергетичну залежність від Москви – Помпео

Держсекретар США Майк Помпео заявив, що Вашингтон не лише виступає проти газопроводу "Північний потік – 2", а й розширює можливості з доставки зрідженого природного газу до Європи.

Політика президента США Дональда Трампа полягає в тому, щоб вся Європа розширила можливості диверсифікації джерел енергії, і "не залежала від Росії та "Газпрому", – заявив глава зовнішньополітичного відомства США.

"Це недобре, це небезпечно, це створює ризики, і, щиро кажучи, в цьому випадку люди платять більше, щоб опалювати свої будинки", – сказав Помпео в інтерв’ю Афінському інформаційному агентству.

За його словами, США не тільки заявляють про своє неприйняття "Північного потоку – 2", а й працюють над розширенням своїх можливостей із доставки до регіону зрідженого природного газу і підвищення доступності інших джерел енергії, серед яких – нафта і нафтопродукти.

"Ми сподіваємося, що ця робота триватиме, ми на це розраховуємо, – сказав глава американської дипломатії. – Американська участь тут дійсно унікальна, і я думаю, що це буде означати справді хороші речі: велику диверсифікацію джерел енергії, дешевшу енергію, а також роботу з такими надійними партнерами, як компанії зі США".

Дивіться також: Чому в одному із парків Нью-Йорка запанували кози? Відео

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *