Найкраще паливо для печей…

В селі колись пекли…

Святкування Різдва на нині…

Про те, як кілька д…

Як знайомилися хлопці й…

Кількадесят років т…

Святкування Різдва на нині…

Про те, як кілька д…

Веселе село біля Барвінкого.…

Ми зробили безпрере…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

«
»

У Домі Милосердя св. Миколая відкриють дитячий простір дошкільної освіти «Ангелики»

30 вересня 2020 року у Львові, в Домі Милосердя св. Миколая, відкриють дитячий простір дошкільної освіти «Ангелики». Розпочнуться урочистості о 12:00 Божественною Літургією.

Про це повідомив керівник «Центру Опіки Сиріт» ЛА УГКЦ, натхненник ініціативи о. Роман Прокопець: «Дім Милосердя св. Миколая” – це освітній заклад, саме тому, ми вирішили частину приміщень облаштувати таким чином, щоб можна було вже систематично займатися із дошкільнятами. Від лютого дотепер тривають ремонтно-реставраційні роботи і нам вдалося зробити два класи, ігрові куточки, коридор, облаштувати санвузли для наших найменших відвідувачів».

Загалом діятиме дві групи: для дітей 4-5 років, а також для вікової категорії 5-6 років. Річна програма включатиме навчальний період з жовтня до травня, навчання проходитиме за всебічною програмою розвитку дитини «Впевнений старт», можна буде навчитися і англійської мови, не забуватимуть про розвиток усіх компонентів мовлення, спортивну активність. Але осердям діяльності «Дому Милосердя», а відтак і простору «Ангелики» є християнське виховання. Тому діти матимуть змогу розвиватися за допомогою сучасних інноваційних катехитичних підходів.

Викладатимуть у просторі педагоги із відповідною вищою освітою, а водночас багаторічні волонтери «Центру Опіки Сиріт». «Стараємося застосовувати найновіші технології праці з дітьми у сфері катехизації. Це величезні плакати, дошки, на які діти можуть наклеювати різні фігури, вивчаючи біблійні історії можуть бачити візуалізацію кожної конкретної особи, яка відображена. Для нас, як капеланів, християнське виховання є основою. Працюючи з дітьми у школах-інтернатах, дитячих будинках, бачимо, що є брак духовного виховання. Не скажу, що немає зовсім, але є брак цього. Прагнемо дати можливість дітям пізнати Бога, розуміти, що Христос – це є наш Друг, до якого вони можуть звертатися у будь-яку хвилину життя. І досвід показує, що діти, які є випускниками, у різний спосіб, у різний час приходять до своїх капеланів», – розповів о. Роман Прокопець.

Також у дитячому просторі «Ангелики» навчатимуться діти соціальної категорії. «Не відходимо від своїх принципів як «Центр Опіки Сиріт», тобто піклування дітей-сиріт, дітей з багатодітних родин, чи тих, які опинилися у скрутних життєвих обставинах. І надалі вони є центром нашої уваги. Попри це, простір «Ангелики» дозволяє ширше відчинити наші двері і для інших дітей. Всі наші вихованці будуть у рівних умовах», – сказав о. Роман.

Додамо, що дитячий простір «Ангелики»  діятиме відповідно до усіх карантинних вимог та обмежень і буде цілком безпечним для дітей.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://velychlviv.com

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *