У Києві СБУ провела навчання з попередження терактів на державному об’єкті

Координаційна група Антитерористичного центру при Головному управлінні СБУ у місті Києві та Київській області провела планове спеціальне тренування з антитерористичної тематики на території Дніпровського районного суду столиці.
У заходах, які відбулися 26.09.2020, взяли участь підрозділи центрального та регіонального підрозділів СБУ, Служби судової охорони та Національної поліції.
Суб’єкти боротьби з тероризмом відпрацювали окремі елементи міжвідомчої взаємодії в умовах ймовірної диверсійної та терористичної загроз на державному об'єкті, бойове залагодження сил та засобів.
За легендою навчань «терористи» захопили будівлю суду та висунули політичні умови. Силовики провели комплекс оперативно-розшукових, контррозвідувальних та фільтраційних заходів та знешкодили умовних «терористів».
Керівництво оперативного штабу управління антитерористичною операцією, створеного за умовами навчань, детально проаналізувало кожну фазу спецоперації, відзначивши ефективність задіяних сил і засобів.
Також представникам задіяних суб`єктів боротьби із тероризмом були надані додаткові рекомендації щодо підвищення рівня готовності із протидії терористичним загрозам.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *