30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

«
»

Глава УГКЦ розповів, як утамувати духовний голод

Що робити, коли ми не можемо зійтися на прощу? Найперше я би порадив спішити до Божого храму на Святу Літургію. Бо все таки це є той момент, коли ми збираємося разом… Сказав Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав відповідаючи на питання молоді.

«Таким чином ми відчуваємо, що у своїй вірі, у своїй молитві ми не є самотні. Я не є одинокий дивак у цьому світі, а є багато інших молодих людей, які переживають свою віру, подібно як я», – сказав Предстоятель УГКЦ.

Глава Церкви також відзначив, що також відчуває духовний голод за прощами… «Нам справді є дуже потрібно бути разом, – вважає він, – аби молитися і крокувати. Бо властиво тоді ми переживаємо глибинну природу Церкви Христової. Бо Церква – це є асамблея, зібрання».

Каже Христос: там, де зійдуться двоє або троє в ім'я моє, там я є посеред них. «І ось коли ми є в прощі, – відзначає Блаженніший Святослав, – коли крокуємо разом, коли збирається десятки тисяч людей і ми дихаємо одним і тим самим духом, ми переживаємо ті самі емоції, слухаємо те саме Боже слово і ділимося досвідом християнського життя і нашої віри, ми стаємо сильнішими. Ми тоді справді відчуваємо, що Христос є посеред нас».

Глава Церкви поралив молодим людям у час, коли ми не можемо ходити в прощі через коронавірус, ставати членами молодіжного руху, де саме молодь збирається на молитву і переживає свою віру відповідно до сучасного стилю молодіжної культури.

«І просімо Господа Бога, аби допоміг нам скинути кайдани цього карантину, вийти поза межі лише віртуального життя і спілкування Христової Церкви і в один день Він зібрав усіх нас на велелюдну прощу. Давайте будемо Його про це поросити», – закликав духовний лідер українців.

«Нехай цей духовний голод, – побажав він, – буде внутрішньою спонукою, яка вас штовхатиме прийти на прощу, бути разом у храмі разом зі спільнотою Христової Церкви і тоді ви відчуєте, що сповняєтеся тою силою, якою є сила Святого Духа».

13 вересня Блаженніший Святослав провів онлайн-зустріч з молоддю під час фестивалю «Вітер На-Дії». Спілкування складалося з двох частин: слова Глави УГКЦ та відповідей на питання молоді. Не на всі запитання він встиг відповісти під час ефіру. Тому окремо було записано і тепер публікуються відповіді на ці запитання.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *