Найкраще паливо для печей…

В селі колись пекли…

Святкування Різдва на нині…

Про те, як кілька д…

Як знайомилися хлопці й…

Кількадесят років т…

Святкування Різдва на нині…

Про те, як кілька д…

Веселе село біля Барвінкого.…

Ми зробили безпрере…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

«
»

Військові медики у польових умовах тренуються рятувати людські життя

На Херсонщині, в межах СКШН «Об’єднані зусилля — 2020», пройшло тактико-спеціальне навчання з розгортання та функціонування військового мобільного госпіталю, в ході якого військові медики відпрацювали питання надання кваліфікованої медичної допомоги військовослужбовцям, які отримали різноманітні поранення.
Головна мета навчання полягає в удосконаленні медичного забезпечення військ і підвищенні рівня бойової та мобільної готовності медичної служби Збройних Сил. І хоча більшість його учасників мають чималий бойовий досвід та досвід роботи з непересічними пораненнями і травмами, все ж є необхідність періодично проводити професійну перевірку знань та навичок.
За легендою, до розгорнутого в полі та облаштованого мобільного госпіталю було евакуйовано 7 військовослужбовців, 3 з яких перебували у важкому стані. Після огляду та проведення необхідних дообстежень "важких" пацієнтів одразу було доправлено до протишокової палати та операційної, де профільні фахівці-хірурги спільно з анестезіологами і операційними бригадами провели умовні оперативні втручання.
Військовий мобільний госпіталь наразі забезпечений необхідним сучасним обладнанням провідних світових виробників медичної техніки, яке добре зарекомендувало себе під час використання в польових умовах.
Після проведення операцій пацієнтів перевели до відділення інтенсивної терапії для стабілізації їх стану та підготовки до аеромедичної евакуації на наступний рівень надання медичної допомоги.
Підбиваючи підсумки заняття Головний хірург Збройних Сил України командування Медичних сил Костянтин Гуменюк відзначив злагоджені та професійні дії передової хірургічної групи і побажав щоб подібні ситуації були лише у навчальних цілях.
По завершенню навчань в Одесі на базі ВМКЦ ПР головний хірург Збройних Сил України Костянтин Гуменюк разом з провідним хірургом Військово-медичного клінічного центру Південного регіону Віталієм Шаповаловим перевірили стан лікувальної бази та оглянули хворих, що перебувають на стаціонарному лікуванні у військовому медичному закладі.
Під час робочої зустрічі було обговорено питання розвитку перспективних напрямків лікування хворих, зокрема розвитку кардіохірургії та реконструктивно-відновлювального лікування військовослужбовців, які отримали поранення.
Головний хірург ЗС України полковник медичної служби Командування медичних сил Костянтин Гуменюк зауважив: "В Збройних силах України, а саме в медичній службі є ВМКЦ у місті Львові, де є відділення кардіохірургії, там виконуються оперативні втручання на серці, але в межах медичної служби цього недостатньо, тому за підтримки командувача медичних сили було прийнято рішення про формування саме кардіохірургічного центру і відділення на базі ВМКЦ Південного регіону. Маємо надію, що в майбутньому, відповідно після підготовки ми відкриємо цей центр, де будуть надавати допомогу нашим військовослужбовцям і оперувати на серці пенсіонерам Збройних сил України і цивільному населенню, тим паче що захворювання серцево-судинної системи і летальність, ускладнення вони на сьогоднішній день, в усьому світі мають дуже високий відсоток."

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *