За першість у фіналі футбольного турніру змагалися учасники АТО/ООС.

День міста Маріуполь цього року прикрасило чудове спортивне свято – команди Всеукраїнської футбольної ліги учасників АТО/ООС у дивізіоні «Схід» цього сезону визначали гравців, котрі змагатимуться за першість у фіналі турніру.
Це вже традиція – перед кожним матчем команди вшановують загиблих в російсько-українській війні, а цього разу, на жаль, і пам'ять загиблих у авіаційній катастрофі курсантів Харківського університету Повітряних Сил.
Бути учасником бойових дій і любити футбол – на стадіоні «Портовик» у Маріуполі зібралися гравці, яким притаманні ці дві умови для участі в іграх Всеукраїнської футбольної ліги учасників АТО/ООС. Це не просто змагання, зазначають організатори, це, в першу чергу, спортивна реабілітація для учасників бойових дій.
Окрім того, даний турнір виконує ще кілька важливих функцій, розповів президент Федерації футболу учасників АТО Руслан Руденко: "Налагодження дружніх відносин представників сектору безпеки і оборони, адже в нашому чемпіонаті, де близько 3 тисяч учасників бойових дій, приймають участь всі силові структури України."
Щороку у рамках чемпіонату відбуваються близько 800 матчів по всій Україні. Нині у Маріуполі на завершення групового етапу дивізіону «Схід» переможців обирали з 6 кращих. Гравці Донецького гарнізону цього разу були найвлучнішими. Його команда виграла з рахунком 2:0 і боротиметься за перемогу вже у Києві, представляючи дивізіон «Схід».
І хоча емоції на стадіоні вирували потужні, старе як світ гасло – «головне не перемога, а участь» – у цьому турніру актуальне.
Фінал чемпіонату, у якому змагатимуться 24 кращих команди України, виборюючи перехідний кубок «Героїв АТО/ООС», відбудеться у Києві у жовтні цього року.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *