Аваков: Рішення по Марківу – абсурдне, розраховуємо на долучення матеріалів української сторони

Сьогодні, 1 жовтня, у Мілані розпочнеться засідання по апеляції у справі нацгвардійця Віталія Марківа. Участь у засіданні візьме міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«Ми дуже розраховуємо, щоб докази в кримінальній справі, яку веде Україна за фактом загибелі Андреа Рокеллі та Андрія Миронова, будуть долучені італійським судом до справи. Рішення суду в першій інстанції – абсурдне. Наприклад, зазначали, що Марків з автомату розстріляв автомобіль із журналістами, а потім вистрілив ще з міномету. Але неможливо розстріляти автомобіль на відстані два кілометри, адже автомат прицільно стріляє на 500-600 м», – сказав Арсен Аваков.

За його словами, українські правоохоронці провели всі експертизи, у тому числі залучали італійських експертів-документалістів.

«Всі докази я оприлюднив в Україні на брифінгу і сподіваємося, що їх візьмуть до уваги тут, в Мілані, під час апеляції. І наш нацгвардієць опиниться на свободі», – зауважив міністр внутрішніх справ.

Арсен Аваков також повідоми, що Віталій Марків почуває себе бадьоро і готовий йти до кінця, аби доказати свою невинуватість.

Нагадаємо, старший сержант Національної гвардії України Віталій Марків відбуває покарання у тюрмі біля Мілана після того, як у липні минулого року суд першої інстанції засудив його до 24 років неволі. Він перебуває під вартою від дня арешту в Болоньї 30 червня 2017.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *