Святий у кросівках, джинсах і спортивному светрі

Чи може бути святий у кросівках, джинсах та спортивній кофті? Може! Дивіться на власні очі! Це 15-річний Карло Акутіс, який 10 жовтня буде проголошений блаженним.

«Сьогодні в Ассізі була відкрита його могила. Як бачимо, тіло залишилось нетлінним. Святість не зарезервована для окремих людей, це покликання кожного!» — зазначає Католицький медіа-центр.

Карло Акутіс народився 3 травня 1991 року в Лондоні, куди його батьки Андреа та Антонія виїхали з Мілану в пошуках праці. Коли сім'я повернулася до Мілану, у віці 12 років він розпочав практику щоденної участі в Євхаристії та щотижневої сповіді. Не маючи спеціальної освіти, створював сайти та програми. Карло був автором веб-сайтів про євхаристійні чуда та католицьких святих. Він називав Євхаристію дорогою до неба. Закінчив Міланську середню школу імені папи Льва XIII. Його девізом було: «Всі народжуються як оригінали, але багато хто помирає як фотокопія».

За два місяці до смерті він дізнався, що хворий на лейкемію. Його хвороба, яка мала гострий перебіг, розвивалася дуже швидко. Карло Акутіс помер 12 жовтня 2006 року, жертвуючи своє життя за папу і за Церкву. Похований у Ассізі.

Процес беатифікації розпочався в Міланській архидієцезії в 2013 році. 5 липня 2018 року папа Франциск видав декрет про героїчність його чеснот, а 21 лютого 2020 року затвердив чудо за його заступництвом — зцілення дитини в Бразилії, відкривши цим шлях до беатифікації. Беатитфікаційні урочистості призначені на 10 жовтня 2020 року і пройдуть в Ассізі.

Зображення: EWTNVatican

Департамент інформації УГКЦ
за матеріалами з соціальних мереж

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *