Автор видання «Літопис російсько-української війни» Сергій Ваганов подарував морпіхам свою книгу

Він мріє, аби цей фотоальбом був у шкільних бібліотеках, зокрема і в Широкинській. А поки Сергій Ваганов подарував своє видання морським піхотинцям, котрі нині роблять все для того, аби мрія фотокореспондента стала реальністю.
Йому важко говорити і відповідати на питання. Надто болючими є спогади про події останніх років. Але сказати дякую українським захисникам цим виданням Сергій Ваганов вважає своїм обов’язком.
Колись лікар-травматолог, а нині відомий фотокореспондент мешкав у Донецьку. Навесні 14-ого з появою озброєних чужинців почав фіксувати їхню злочинну діяльність, робив світлини і донеччан – патріотів України.
Наприкінці серпня цього року Сергій Ваганов презентував фотоальбом під назвою «Літопис російсько-української війни» – історія війни у світлинах і документальні докази військових злочинів Росії проти України. Це видання – можливість увічнити подвиги українських захисників і вкотре нагадати, кому ми завдячуємо війні.
Їздив він дуже багато і ще більше знімав. Світлин накопичилося чимало, тож і вирішив – їх мають бачити люди.
Захисники Маріупольського напрямку – українські морські піхотинці, саме їм автор подарував поблизу Широкінської школи примірник фотоальбому. І мріє зробити це ще раз, але у школі, котра буде сповнена дитячого гомону, у школі – над дахом якої майорітиме український прапор, встановлений нашими морпіхами.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *