Прессекретар Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ став новим членом Національної Спілки Журналістів України

Сьогодні, 2 жовтня, прессекретар Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ о. Володимир Лукашевський отримав квиток члена Національної Спілки Журналістів України.

Документ священник отримав з рук відповідального секретаря обласного журналістського осередку, секретаря Національної спілки журналістів України, Заслуженої журналістки України п. Вікторії Плахти.

Вручення відбулося в приміщенні редакції івано-франківського часопису «Нова Зоря.

Звертаючись до присутніх, Директор Департаменту інформації Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ прот. Іван Стефурак подякував п. Вікторії Плахті, а в її особі і всій Спілці, за довіру та добру співпрацю. Він також побажав о. Володимиру наснаги в творчій діяльності та Божого благословення.

Довідка:

Отець Володимир Лукашевський з 2015 року працює в пресслужбі Івано-Франківської  архиєпархії УГКЦ. Щороку публікує на офіційній вебсторінці архиєпархії УГКЦ понад тисячу новин та стільки ж дописів у соцмережах. Його статті привертають увагу читачів особливим, притаманним тільки йому підходом до розкриття теми, а інформативні відеоролики, створені ним, переглядають понад сімдесят тисяч глядачів соцмереж.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *