Соціальне служіння людині | Форум соціального служіння УГКЦ, 03.10.2020

3 жовтня у Києві в онлайн-форматі відбудеться Форум соціального служіння УГКЦ «Соціальне служіння людині». Відкриє Форум Блаженніший Святослав, Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви https://www.facebook.com/head.ugcc/

Серед провідних тем події є діла милосердя, зокрема «голодного нагодувати». Організаторами Форуму є Відділ соціального служіння УГКЦ та МБФ «Карітас України» http://caritas.ua/

Подія розпочнеться о 10:00 і триватиме до 13:00. Трансляція відбуватиметься з Києва, а учасники, зібрані в своїх єпархіях, будуть поєднані телемостом за допомогою інтернету.

На Форумі буде представлено не лише український, але й міжнародний досвід служіння потребуючим. Зокрема, досвідом діяльності мережі парафіяльних карітасів поділяться представники Карітасу Віденської архидієцезії (Австрія).

Також під час Форуму буде проаналізовано досягнення та виклики в ході реалізації Стратегії соціального служіння, що була затверджена Синодом Єпископів УГКЦ в 2016 році.

Окремо заплановано презентації діяльності парафіяльних громад, де активно здійснюється соціальне служіння. Зокрема, своє служіння представлять громади з Фастова (Київська архиєпархія), Львова (Львівська архиєпархія) та с. Вільшаник (Самбірсько-Дрогобицька єпархія).

Дякуємо🙏, що ви є! ▶ ПІДПИШІТЬСЯ http://bit.ly/33c60vX та ВМИКАЙТЕ 🔔, щоб вчасно отримувати сповіщення про онлайн-трансляції та нові відео!

▶ ЖИВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ у соціальних мережах:
• FACEBOOK https://www.facebook.com/Zhyve.tv/
• INSTAGRAM https://www.instagram.com/tv.ugcc/
• YOUTUBE https://www.youtube.com/pressugcc

† Українська Греко-Католицька Церква (УГКЦ) / Ukrainian Greek Catholic Church – офіційний сайт http://ugcc.ua/
ЗНАЙТИ ХРАМИ УГКЦ по всьому світу ▶Інтерактивна карта УГКЦ https://map.ugcc.ua/

▄▀ † ПІДТРИМАТИ Патріарший собор Воскресіння Христового УГКЦ →https://sobor.ugcc.church/donate/ ▄▀

#соціальне_служіння_людині #форум #УГКЦ #Українська_Греко_Католицька_Церква #Телебачення_УГКЦ #Живе_телебачення #УГКЦ_трансляції #Живе_ТБ #Zhyvetv #УГКЦ_наживо

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *