Папа: Братерство і дбання про створення – єдиний шлях до розвитку й миру

Папа: Братерство і дбання про створіння – єдиний шлях до розвитку й миру
Глава Католицької Церкви вручив вірним і світові свою третю енцикліку, що присвячена загальнолюдському братерству.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Промовляючи після проказування молитви «Ангел Господній» у неділю, 4 жовтня 2020 р., Папа Франциск нагадав, що напередодні він здійснив візит до Ассізі з метою підписати нову енцикліку «Fratelli tutti» на тему братерства та соціальної дружби. «Я пожертвував її Богові на могилі святого Франциска, від якого почерпнув натхнення, подібно, як і для попередньої енцикліки Laudato si’» – сказав він, додаючи:

«Знаки часу ясно вказують нам на те, що загальнолюдське братерство та дбання про створіння формують єдину дорогу до цілісного розвитку та миру, на яку вже вказували святі Папи Іван ХХІІІ, Павло VI та Іван Павло ІІ».

Святіший Отець оголосив, що має радість подарувати всім присутнім на площі Святого Петра та її околицях примірник нової енцикліки на сторінках спеціального надзвичайного випуску ватиканського часопису «L’Osservatore Romano», яким відновлюється щоденний випуск паперової версії цієї газети, припинений на початку пандемії.

«Нехай же святий Франциск супроводжує шлях братерства у Церкві, між віруючими кожної релігії та між усіма народами», – побажав він.

Братерство й соціальна дружба – це дороги, які вказує Папа Франциск для побудови кращого, справедливішого та мирного світу зусиллями всіх, народу й інституцій. Рішуче «ні» війні та …

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *