Другокурсники Івано-Франківської духовної семінарії вперше облачилися в підрясники та камелавки

3 жовтня Івано-Франківська духовна семінарія святкувала урочисте відкриття академічного року та вручення підрясників студентам ІІ курсу. З цієї нагоди відбулася Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив архиєпископ і митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин.

Перед Літургією відбувся урочистий молитовний чин освячення підрясників та камилавок, після якого семінаристи-другокурсники вперше одягнули їх.

У часі проповіді владика Володимир привітав усіх студентів з початком нового навчального року, а тим, які щойно отримали підрясники, настановив: «Кожен з нас вже отримав дещо важливе у своєму житті. Ще під час хрещення, коли ми нічого не розуміли, нас одягли у крижму, щоб символічно огорнути нашу душу у красу святості. Сьогодні, у цей святковий день, ви знову отримали новий одяг – підрясник і камилавку, які наблизять вас ще на крок ближче до високої мети – служіння перед Господом».

Наприкінці ректор семінарії прот. Олексій Данилюк висловив вдячність владиці Володимиру за уділене освячення і попросив благословення для студентів на добрий та плідний початок нового академічного року.

Після завершення Літургії семінаристи І та ІІ курсів привселюдно склали обітницю вірності та послуху ректорові семінарії та всім настоятелям.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *