Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

Мова — це зброя.…

День українськомовн…

Скільки можна поступово, вже…

Скільки можна посту…

«
»

Парафіяни собору Святого Юра у Львові спільно вшановують Пречисту Діву Марію через молитву вервиці

Жовтень у Католицькій Церкві в особливий спосіб присвячений Діві Марії, а саме – Її вшануванню через молитву Вервиці.

Адміністрація собору Святого Юра у Львові запросила парафіян протягом усього місяця, о 21-ій год., молитися вервицю при запаленій стрітенській свічці вдома, у родинному колі, духовно з’єднуючись у молитві зі всією парафією.

«Проказування вервиці – це особлива молитва для прохання ласки про мир: для світу і нашої Батьківщини України, про мир у родинах, про мир у людських душах. Вервиця – це також молитва за навернення людей до Бога, яка не тільки допомагає навертати і спасати людські душі силою молитов «Отче наш» і «Богородице Діво», а є входженням у глибокі Таїнства життя, смерті, воскресіння і слави Ісуса Христа і Діви Марії. Під час молитви вервиці ми розважаємо над таємницями нашого спасіння в Ісусі Христі. Через молитву вервиці кожний християнин отримує прощення за провини, звільняється від гріха, зростає у ласці. Кожна молитва вервиці – це ніби квітка троянди, яку кладемо до ніг Пресвятої Богородиці та Її Сина – нашого Господа Ісуса Христа, – заохочують очільники парафії до спільної молитви, – молімося вервицю, просімо у Господа Бога за посередництвом Божої Матері миру для світу, родин та людських душ».

Священники собору кажуть, що ми повинні бути вдячними Господу Богу за Дар молитви на вервиці, бо «вона є знаком материнської присутності Марії у нашому житт».

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://sobor-svyura.lviv.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *