Сьогодні у Брюховичах стартувала школа духовного проводу «Єлеазар»

Сьогодні 5 жовтня 2020 року у Брюховичах представники монаших згромаджень УГКЦ розпочали навчання у школі духовного проводу. Школа діє з благословення Блаженнішого Святослава, Отця і Глави УГКЦ та владики Михаїла Бубнія, Голови Патріаршої Комісії у справах монашества УГКЦ. Навчальна програма передбачає два семестри, шість модулів, реколекції, теоретичні лекції та тренінги.

За словами організаторів, завданням школи духовного проводу «Єлеазар» є підготувати кваліфікованих духовних провідників серед монашества для праці з богопосвяченними особами та мирянами.

«Школа духовного проводу – це інститут, який допомагатиме особам, які натхненні Святим Духом виховувати батьків і матерів у духовному провідництві по житті. Бажаю, щоб школа стала справді висококваліфікованою, щоб в ній змогли виховуватися справжні старці і матері духовного проводу, яких потребує наша Церква сьогодні в таких непростих обстаивнах», – зазначив владика Михайло Бубній, Голова Патріаршої Комісії у справах монашества УГКЦ.

На переконання директора школи духовного проводу «Єлеазар» о. Франциска Шиделка, ЧСВВ  така школа в наш час є актуальною, бо  дуже часто у духовному житті люди шукають індивідуального підходу через приватні розмови, а це допомагає краще почути духовні потреби людей.

Викладачами школи  є високоосвіченні фахівці з духовності, психології, педагогіки як з України так і з поза її меж.

Отець Йосиф Будай, ЧСВВ, учасник школи поділився, що прийшов до школи навчитися ще краще пізнавати Бога, любити Його і цю любов передавати іншим людям. Священник припускає, що ще замолодий, щоб стати духовним провідником, бо духовні старці в основному з сивою бородою до колін, але сподівається, щоб Бог йому допоможе зрости на цій дорозі.

Навчання відбуватиметься у Василіянському Інституті філософсько-богословських студій ім. Йосифа Велямина Рутського.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *