Харчування курсантів у Військовій Академії м.Одеса

Тема харчування військовослужбовців –майже ніколи не зникає з інформаційного простору. Адже всім цікаво знати – як годують військових.
Два роки тому Військова академія почала харчувати курсантів згідно з новим каталогом продуктів, котрий нараховує близько 140 позицій. Кошти, які призначені у розрахунку на одну особу, лишилися незмінними, а ось розширений перелік дозволив суттєво урізноманітнити кількість страв.
Вибирати дійсно є з чого. Ось, наприклад, обід цього дня: суп з ковбасою або солянка м’ясна; каша з котлетою чи м’яс по-французьки; салат олів’є та свіжа зелень. Кілька страв на вибір, до слова, містить кожен прийом їжі. Перехід на каталог має багато переваг, адже для його здійснення закуповується і нове обладнання, що значно полегшує процес приготування їжі. Це дуже важливо – адже за день необхідно забезпечити смачними стравами більше 1400 осіб.
Розширюють правники їдальні і так би мовити «смаковий світогляд» курсантів, знайомлячи їх з кухнями різних народів світу. Зрозуміло, що ми всі різні, кожен має власні смаки і уподобання, втім, нарікань від курсантів цього дня ми не почули.
Попри значний обсяг роботи, працівники їдальні академії свою роботу люблять.
Для покращення харчування, систематично проводиться анонімне анкетування серед курсантів, свої відгуки можна лишити і у відповідному журналі.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *