Одеських призовників відправили до лав ЗС України

В Україні стартував черговий призов громадян України на військову строкову службу. В Територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки закінчилися підготовчі заходи і перші групи призовників на строкову службу вже розподіляють у навчальні центри.
У межах цьогорічної осінньої призовної кампанії відбулась перша відправка призовників Одещини до лав Збройних Сил України та інших військових формувань. Захід пройшов на плацу Одеського обласного збірного пункту.
Загалом цієї осені Одеська область відправить до війська понад 730 юнаків. Це менше на 20 відсотків ніж зазвичай. Причиною цього є бажання більшості молодих хлопців укладати контракт зі Збройними силами.
Заходи проводяться з урахуванням карантинних обмежень. Напередодні усі військовозобов’язані безкоштовно пройшли ІФА-тестування.
Відправка призовників співпала з днем, коли у ЗС України оголошено загальновійськова хвилина мовчання в пам'ять загиблих у катастрофі військового літака Ан-26 під Чугуєвом у Харківській області. Строковики долучилися до вшанування загиблих військових авіаторів.
Дотримуючись соціальної дистанції, кожен юнак проходить медичний огляд.
Для строковиків діють всі соціальні гарантії, є достойне речове та харчове забезпечення. Окрім того, строковики не залучаються до виконання бойових завдань у районі проведення операції Об'єднаних сил.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *