У Дрогобицькій духовній семінарії презентували перший відеокліп за репертуаром хору «Оранта»

8 жовтня 2020 року у Дрогобицькій духовній семінарії було запрезентовано перший кліп із запланованої серії відеокомпозицій за репертуаром хору семінарійного «Оранта» (регент – о. Андрій Бунь) та інших творчих колективів семінарії. Запис чудового зразка візантійської літургійної гімнографії – Степенної 1-го гласу (соліст – бр. Володимир Литви, студент 6-го курсу) було здійснено в семінарійному храмі.

На початку презентації о. Роман Андрійовський, проректор з навчання, розповів про те, як виник задум цього проекту, який реалізовується завдяки підтримці команди «Молодіжного телебачення», яке діє при Єпархіальній комісії у справах молоді СДЄ (голова – о. Андрій Бунь). Ідея аудіо- та відео-запису напрацювань семінарійного хору виникла як спроба поділитися з широким загалом творчими доробками семінаристів у рамках підготовки до святкування 25-ліття Дрогобицької духовної семінарії, яке сповнюється у 2021 році.

 

 

Цей відеокліп та інші медіапроекти ДДС можна переглянути на медіаресурсах Дрогобицької духовної семінарії: YouTube-каналі семінарії та сторінках у Facebook та Instagram.

 

У семінарії просять долучитися до числа жертводавців і таким чином допомогти у підготовці Христового священства:

 

  • картка – 4102 3251 2402 6311
  • рахунок – UA873003460000026001017850101

 

За матеріалами Дрогобицької духовної семінарії

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *