Український католицький університет очолив рейтинг вищих навчальних закладів від платформи DOU

5 жовтня аналітики спільноти українських програмістів DOU оприлюднили рейтинг найкращих вишів для розвитку ІТ-галузі в Україні. Український католицький університет, а саме факультет прикладних наук посів перше місце серед усіх закладів вищої освіти в Україні. Цього року рейтинг будувався на результатах вступної кампанії 2020 року, за яким УКУ отримав 189.15 бали за середньозваженим показником заяв на IT-спеціальності.

В минулі роки рейтинг DOU базувався на опитуваннях студентів та випускників університетів, які працюють в ІТ-сфері щодо якості освіти у їхніх вишах. Цьогоріч аналітики вираховували рейтинг кожного університету, що має IT та дотичні спеціальності, на основі даних з ЄДЕБО. Дослідники зосереджувалися на показниках рівня підготовки абітурієнтів і популярності спеціальностей, використовуючи середній конкурсний бал на спеціальність, «зважений» на частку заявок на неї у виші. У рейтинг DOU потрапили університети, які отримали не менше двохсот заявок на IT-спеціальності. Український католицький університет таким чином очолив список з вісімдесяти двох вищих навчальних закладів України.

У 2019 році УКУ розділив перше місце з Національним університетом «Києво-Могилянська академія», а в цілому платформа DOU складає аналогічні рейтинги уже четвертий рік поспіль.

«Нам надзвичайно приємно бути в колі поважних українських університетів і, думаю, всім нам варто пробувати сили йти на глибоку міжнародну воду. Рейтинг за вступними балами – це лише один вимір якості, який легко обчислити. Але є багато вимірів якості, які важко виміряти, які є насправді більш важливими і які ми стараємось розвивати в УКУ. Я щиро дякую команді, викладачам за віддану працю і нашим партнерам, студентам, абітурієнтам та їхнім батькам за велику довіру до нашого університету» – коментує цьогорічний рейтинг декан факультету прикладних наук Ярослав Притула.

DOU( developers.org.ua) – це українська платформа розробників програмного забезпечення, створена для розповсюдження новин, аналітичних статей та свіжої інформації, пов’язаної з інформаційними технологіями. 

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://ucu.edu.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *