В районі відведення готуються до артилерійських змагань

Згідно з Мінським домовленостями вся важка артилерія українського війська відведена з передової. Однак бойові злагодження й тренування артилерії Об’єднаних сил не припиняються.
Артилерія Морської піхоти ЗС України провела бойове злагодження й тренування на одному з військових полігонів Донеччини. Серед підрозділів – артилерійський дивізіон, який озброєний самохідними артилерійськими установками 2С1. Бойова підготовка в цьому підрозділі – процес безперервний. За рік проведена величезна кількість різних навчань, тренувань, бойових стрільб. Бійці готові у будь-яку хвилину висунутися на вказані позиції і знищити ворога.
Водночас в артилеристів є ще одна мета – взяти першість на всеукраїнських змаганнях на кращий дивізіон ЗС України. Тож наразі активно готуються до участі.
Головною метою занять є підвищення злагодженості підрозділу, його бойової готовності та польової виучки в ході виконання вогневих вправ та управління вогнем. Здійснивши серію пострілів по умовних цілях, військові оперативно змінюють позиції аби не потрапити під вогонь противника у відповідь.
Під час подібних навчань військові щоразу працюють по різних цілях, які знаходяться на різній дальності: від максимальної, яку дозволяє полігон, до найменшої, коли доводиться стріляти прямою наводкою.
Командир самохідної батареї переконаний, що його хлопці настроєні виключно на перемогу, тож тренуються з особливою наполегливістю.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *