Військовослужбовці окремої механізованої бригади ім. Лицарів Зимового походу пройшли курси ORBITAL

Минулого тижня під керівництвом британських інструкторів у межах навчально-тренувальної місії операції ORBITAL завершилась місячна підготовка військовослужбовців окремої механізованої бригади ім. Лицарів Зимового Походу, що на Одещині. Для цього з’єднання такі курси проводились вперше. Одне з головних завдань курсів – відпрацювання основних елементів міжопераційної взаємодії між нашими арміями – кажуть наші партнери – вдалося досягнути.
Загалом інструкторська допомога передбачала проведення 8-ми курсів. Три з них було присвячено вдосконаленню лідерських якостей – це 6-титижневі блоки підготовки командирів взводів, командирів відділень, старшого сержантського складу та для молодшого сержантського складу. В рамках цих курсів, крім теоретичної частини, військові практично відпрацьовували тактичні вправи на полігоні.
Інші 5 курсів – спеціалізовані – з протидії саморобним вибуховим пристроям, контрснайперської підготовки, тактичної медицини, розвідки та базової піхотної підготовки.
Ще один напрямок — тактична медицина, навчання включає базову домедичну допомогу на полі бою, а ось до курсу з базової піхотної підготовки залучалися новачки, які лише нещодавно приєдналися до лав ЗС України. Як зазначають ментори – за період навчань українські військові навчались діяти відповідно до процедур за стандартами країн-членів НАТО. За словами українських військовослужбовців – цей досвід дався нелегко, але результати залишаться назавжди.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *