“Козацькі ігри” у Військово-Морському ліцеї

Бій на мішках, перетягування канату, козацький млин тощо – палке бажання шанувальників цих козацьких забав зібрали у стінах ВМЛ учасників змагань під назвою «Козацькі ігри».
Вже 14 раз на базі ВМЛ за ініціативи працівників ліцею, родини Павліщевих, проводиться спортивно-інтелектуальні змагання «Козацькі ігри». Головна мета, яку ставили для себе організатори, зацікавити молодь до вивчення історії козацької доби та наслідування кращим традиціям українських захисників.
Конкурси проходили одночасно на декількох точках. Кожна команда була поділена на представників, які боролись за першість в інтелектуальному, спортивному та кулінарному конкурсах. Поки спортсмени та розумники змагались, кулінари готували для всіх смачний обід.
Інтелектуальний конкурс має назву «конкурс пластунів» і проходив під гаслом козаки за сіллю ходили.
У змаганнях брали участь 8 команд, були задіяні всі взводи навчального закладу та майже всі вихованці. Спортивна естафета потребувала чималих зусиль членів команд.
По закінченню спортивної програми учасники та судді провели дегустацію польового куліша приготованого ліцеїстами.
Кубок переможця у запеклій боротьбі з мінімальною різницею в балах здобула команда 4 взводу. Це спортивне свято подарували всім учасникам чимало яскравих вражень та емоцій, і, звичайно, всі були нагороджені дипломами, відзнаками в окремих конкурсах.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *