Місце жінки у сучасних Збройних Силах

В Одесі відбувся семінар для жінок-військовослужбовців Військово-морських сил України на тему «Місце жінки у сучасних Збройних Силах». На ньому, зокрема, обговорювали питання перспектив у професійній сфері, гендерної рівності, протидії домашньому насильству та духовної підтримки.
Наталія Дубчак – одна з організаторок заходу – віддала військовій службі 20 років, пройшла шлях від солдата до майора, та зробила за її словами найважчий внесок у боротьбу за Україну – відпустила на війну єдиного сина. 14 лютого 2015 року його – десантника, молодшого сержанта Олександра Єрощенка – було убито в бою під Дебальцевим.
Сама пані Наталія нині працює в Департаменті військового капеланства Української Греко-католицької церкви та опікується родинами загиблих воїнів. У цьому проекті свою місію бачить в об'єднанні жінок-військовослужбовців заради позитивних змін.
"Для цього не треба нічого вигадувати, – каже Наталія, – є досвід інших країн і армій світу, який показує, що жінка може і є професіоналом в своїй справі, в усіх сферах. Жінки показують себе нарівні з чоловіками, виконуючи службові обов'язки на високому професійному рівні. Так що сьогодні армія повинна бути професійною, в ній повинні служити професіонали незалежно від статі."

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *