Мандрівка сторінками Книги книг (36)

Мандрівка сторінками Книги книг (36)
Пророцтво надії та оновлення. Такою є тема нашої чергової зупинки в «Мандрівці сторінками Книги книг», на яку щонеділі запрошує о. д-р Теодосій Р. Грень, ЧСВВ, зосередившись цього разу на книзі Пророка Варуха.

Під час сьогоднішньої зустрічі знайомимося з короткою за обсягом старозавітною книгою, а саме – книгою Пророка Варуха, написаною, правдоподібно, у Вавилонській неволі, лейтмотивом якої є усвідомлення невірності ізраїльтян, молитва виселених до Господа і надія на повернення в обіцяну землю. Пророк закликає народ підвестись, адже їхнє теперішнє становище не є остаточним. Усвідомлення своїх гріхів, своєї невірності і відступництва, розкаяння і автентичне бажання повернутись до Господа відкриває перед народом ще одну можливість.

Це не перший раз, коли Бог прощає народові і готовий його знову прийняти, однак, у цьому й полягає милосердна сутність Господа: милосердитись, прощати і любити Свій люд, незважаючи на його переступи і твердолобість. Скільки можливостей християни отримують від Бога також і сьогодні: кожна криза, кожне страждання, кожна хвороба, кожна радість, кожна молитва і зокрема, кожна Свята Сповідь, є нагодою, яку Всевишній дає людині, аби та могла зблизитися з Ним.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *