«Сьогодні Тернопільська вища духовна семінарія дарує для Церкви вісімнадцять піддияконів» – ректор семінарії під час свячень у Зарваниці

10 жовтня, напередодні великого празника Покрови Пресвятої Богородиці, у Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулася знаменна подія для студентів сьомого курсу Тернопільської вищої духовної семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого. В цей день з рук архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка семінаристи отримали нижчі свячення й були поставленими на читців, співців, свіченосців, а опісля на піддияконів.

По завершенні свячень у малій базиліці Зарваницької Матері Божої відбулася урочиста Архиєрейська Літургія, яку очолив митрополит Василій у співслужінні з ректором семінарії о. Іваном Римарем, адміністратором малої базиліки о. м. Дмитром Квичем та іншими ієреями. Участь в Літургії взяли нововисвячені піддиякони, їхні рідні, близькі та друзі.     

Після богослужіння о. Іван Римар привітав братів і зазначив: «Це дуже радісний день для всієї семінарійної спільноти, адже сьогодні Тернопільська вища духовна семінарія дарує для Церкви вісімнадцять піддияконів. Це скромний дарунок, але за ним криється шість років духовної формації кожного з них. Я дякую Господеві, що Він подарував нам цей день! Бо кожного з нас Бог кличе до виконання певних справ, дає особливі дари, щоби ми могли зрозуміти, яке покликання повинні сповнити та змогти реалізувати себе як людина». Також ректор семінарії подякував митрополиту Василію, з рук якого семінаристи отримали це особливе благословення до служіння.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами zarvanytsya.org

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *