В Одесі відбулася церемонія введення в уряд офіцерів Лицарів Колумба

У неділю, 11 жовтня 2020 року, у катедральному храмі святого апостола Андрія Первозванного в Одесі відбулося урочисте введення в уряд офіцерів Лицарів Колумба Одеської ради №17258. Дану церемонію очолили представник Національної Ради владика Михаїл Бубній, національний капелан Лицарів Колумба в Україні, та Микола Мостов’як, Регіональний Делегат. Крім того, в цей урочистий день Одеській раді Лицарів Колумба було вручено нагороду імені блаженного отця Майкла Макґівні, яка вручається за активне залучення нових членів до лицарської спільноти.

У своєму пастирському зверненні під час церемонії владика Михаїл наголосив на особливому покликанні Лицарів Колумба, яке пов'язане з їхньою харитативною діяльністю, та подякував капелану о. Руслану Остафію та лицарям Одеської ради за їхню дотеперішню жертовну та віддану працю і поблагословив на подальше успішне служіння в Одесі на славу Божу і для добра всіх потребуючих.

До слова, Одеська рада Лицарів Колумба святого апостола Андрія Первозванного заснована 16 березня 2019 року у місті Одеса і бере активну участь у житті церкви та суспільства на півдні України, зокрема в соціальному служіння, працюючи у братерській єдності. Капеланом ради є о. Руслан Остафій.

Пресслужба Одеського екзархату

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *